New Holland Parçaları Fiat Allis İş Makineleri Parçaları Laverda Parçaları Fiat Kobelco Parçaları Fiat Hitachi Parçaları Case Motor Parçaları Benati Parçaları Ankara İş Makineleri
New Holland İş Makineleri
 
New Holland İş Makineleri Orjinal Yedek Parçaları
New Holland CNH orjinal motor parçalarını firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz...
New Holland İş Makineleri Orjinal Yedek Parçaları
 
Laverda Motor Parçaları
 
Laverda Motor Parçaları
Laverda orjinal motor parçalarını, çok uygun fiyatlarla firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz..
Laverda Motor Parçaları
 
Fiat Hitachi Parçaları
 
Fiat Hitachi Motor Parçaları
Fiat Hitachi, Fiat Allis, Fiat Kobelco grubuna ait her türlü orjinal motor parçasını firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.
Fiat Hitachi Motor Parçaları
 
Hızlı ve Anında Gönderim!
Tüm Türkiye'ye gönderim!
Siparişleriniz, banka havalesi ile ödemesi yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya verilir.
 
 
 
 
 
DIECI İŞ MAKİNELERİ PARÇALARI

Dieci İş Makineleri Motor ParçalarıFirmamız, geniş ürün yelpazesi ile DIECI iş makinalarının her türlü orjinal motor yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır.

Dieci iş makinelerinin tamir ve bakımı için sadece orijinal parçalar kullanmanızı öneririz.

DIECI HAKKINDA

DIECI' nin, 40 yıldan uzun bir süredir yapı sanayi ve zirai alanda hizmet veren araç ve makineleri, Emilia kentinde her birisi farklı alanlarda başarıyla faaliyet gösteren bir grup girişimci tarafından yönetilmektedir. 1997 yılı Eylül ayında, F.lli Dieci Spa tarafından sunulmakta olan yerleşik ürün hattı, tüm üretim ve dağıtım prosesini etkileyecek bir transformasyon ile isim değiştirerek DIECI S.r.l. olmuştur. Şirketin şu anda kalite, güvenlik ve kesintisiz yenileme gibi üç ana önceliği olup, bunların tamamı maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. DIECI, şu anda teleskopik taşıyıcı konusunda üretim faaliyeti gösteren sayılı firmalar arasında üst sırada yerini almıştır. Yapı sanayi ve zirai uygulama için teleskopik taşıyıcı, bina inşaatı için beton karıştırıcı, taşıma için damperler ve müşterinin isteğine göre şasi ve özel araç üretimi DIECI' nin teknolojik konumunu en iyi yansıtan ürünlerdir.

DIECI'nin liderliği, büyük yatırımlarla teminat altına alınan ve süreklilik arz eden araştırma geliştirme faaliyetlerine ve dünya çapında yayılmış olan uzman ve araştırmacı insan gücü şebekesine dayanır. DIECI'nin tünel inşaatı gibi özel bir uygulama alanında rakiplerine göre belirgin bir teknoloji birikimi ve üstünlüğü olup, bu segmentte tereddütsüz referans firma olarak anılır. DIECI tarafından üretilen her araç/makine, üstte sayılan bilgi birikimi ve teknoloji zenginliğinden ve sinerjiden nasibini alır ve en ekonomik şekilde son kullanıcıya sunulur. Performans, kalite ve güvenilirlik açısından bugünün ve geleceğin en gelişmiş araç ve makinelerini tasarlamak ve üretmek için sürekli bir bilgi akışı, beceri ve teknoloji altyapısı kurulmuştur.

DIECI YEDEK PARÇALARI

Motor Parçaları
Turbo ve Ekipmanları
Alt Takım Malzemeleri
Rulmanlar
Filtreler
Piston & Segman
Motor Gömlekleri
Motor Yatakları
Kranklar

 

DIECI RESİM GALERİSİ

Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları
Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları Dieci Motor Parçaları
GLYCO Motor Parçaları Goetze Motor Parçaları Lema Orjinal Motor Parçaları CNH Motor Parçaları Payen Motor Parçaları Mec Diesel Motor Parçaları İveco Motors Motor Parçaları FTP Motor Parçaları İveco Aifo Motor Parçaları OMP Motor Parçaları
 
© 2012 Yılpar İş Makineleri Orjinal Yedek Parçaları
Toplam Ziyaretçi Ziyaretçi Sayacı Kişi
Yılpar İş Makineleri Orjinal Yedek Parçaları